Kalendarz
- 06.03 Teoria i zasady rachunkowości
- 13.03 Ekonomia i kontrola wewnętrzna
- 20.03 Finanse
-
Weronika Holc:
Zmiana formy przeglądania prezentacji na 5 z plusem! Szybko, sprawnie i kompleksowo. Polecam!
-
Wojtek Pawlik:
Z aplikacji korzystam w tramwaju, a ze strony w pracy. Przydatna strona do korzystania w pracy.
-
Anna Kulik :
Polecam materiały na stronie zostanrewidentem.pl. Mnóstwo pytań i zadań.
-
Damian Majchrzak :
Polecam
-
Prof. dr hab. Aldona Kamela-Sowińska:
"zachęcam Państwa do skorzystania z unikalnej oferty edukacyjnej."
BDO jedna z wiodących firm audytorsko-doradczych!
BDO to jedna z wiodących, międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Na polskim rynku jest obecna od 1991 roku. W tym czasie Eksperci BDO aktywnie uczestniczą w rozwoju rynku kapitałowego w Polsce. BDO posiada 5 biur zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu.
Praca w Audycie to niekończąca się przygoda. Audyt to nie tylko liczby w sprawozdaniu finansowym, ale holistyczne spojrzenie na przedsiębiorstwo jako całość, od analizy procesów operacyjnych po kwestie podatkowo-prawne. A to wszystko w przyjaznej atmosferze, przy wzajemnym wsparciu i szacunku do siebie i Klienta.
BDO ceni każdego pracownika. Ważna jest dla nas realizacja osobistych i zawodowych ambicji osób, które chcą być częścią międzynarodowej organizacji. W naszej firmie każdy ma głos i każda opinia ma znaczenie. Zachęcamy do kształtowania kariery zgodnie z Twoimi mocnymi stronami, umiejętnościami i osobowością. W BDO możesz liczyć na pracę pełną wyzwań oraz wsparcia.
- Praktykant,
- Asystent,
- Senior
- Supervisor,
- Manager,
- Senior Manager,
- Audit Partner.
Co roku praca każdego pracownika BDO jest oceniana, podczas zaplanowanej rozmowy ewaluacyjnej. Wnioski dotyczące podsumowania sezonu, oceny poziomu realizacji zadań i kompetencji skutkują w wielu przypadkach zmianami w warunkach współpracy i awansem. Wówczas nowe stanowisko wchodzi w życie na jesien.
Jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy kreują sukces BDO. Nasz Zespół to osoby z wysokimi kompetencjami eksperckimi, jednocześnie zaangażowane w tym co robią i pełne pasji.
Dla naszych pracowników finansujemy proces kwalifikacyjny na biegłego rewidenta!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą:
1. Czy BDO finansuje ścieżkę rekrutacyjną na biegłego rewidenta?
2. Czy BDO organizuje inne szkolenia, z których pracownicy mogą korzystać?
3. W jakich zespołach prowadzone są badania w BDO?
Jeśli chcesz rozwijać się w szeregach BDO oraz doskonalić swoje umiejętności i zdobywać wiedzę w obszarach audytu, bez wątpienia jesteśmy właściwym miejscem.
"W Rewizji Finansowej podoba mi się: szybki rozwój i bardzo dynamiczne zdobywanie wiedzy z rachunkowości, podatków i innych dziedzin finansowych. Ponadto jest to praca z doświadczonymi osobami w bardzo przyjaznej atmosferze. Praca w Audycie BDO to świetny początek kariery zawodowej, szansa na poznanie szerokiego zakresu Klientów o różnorodnym przedmiocie działalności."
Tomasz z Działu Rewizji Finansowej BDO,
biuro w Poznaniu
Zapraszamy do sprawdzenia naszych ofert pracy w dziale audytu dostępnych na platformie ZostanRewidentem.pl i zachęcamy do aplikowania!