27 września 2021

Kalendarz

Zobacz więcej

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
Opinie
 • Anna Kulik :

  Polecam materiały na stronie zostanrewidentem.pl. Mnóstwo pytań i zadań.

 • Wojtek Pawlik:

  Z aplikacji korzystam w tramwaju, a ze strony w pracy. Przydatna strona do korzystania w pracy.

 • Damian Majchrzak :

  Polecam

 • Weronika Holc:

  Zmiana formy przeglądania prezentacji na 5 z plusem! Szybko, sprawnie i kompleksowo. Polecam!

 • Prof. dr hab. Aldona Kamela-Sowińska:

  "zachęcam Państwa do skorzystania z unikalnej oferty edukacyjnej."

Czy BDO organizuje inne szkolenia?

Mamy opracowany w BDO dedykowany i praktyczny program rozwojowy - Akademia Biegłego Rewidenta. Jest to kompleksowy program, który pozwala każdemu pracownikowi zdobyć odpowiednie wiedzę i umiejętności do pracy na każdym ze stanowisk w Dziale Audytu. Co istotne, program tworzony jest kaskadowo, przez zespoły bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z poszczególnymi poziomami wtajemniczenia w zawód audytora.

Każdy blok szkoleniowy zawiera minimum niezbędnej teorii, a maksimum praktyki. Podczas cyklu szkoleń, poza wprowadzeniem do tematu, największy nacisk kładziemy na praktyczne warsztaty, np. ćwiczenia w postaci analizy konkretnych dokumentów, czy case study ze zleceń. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy szkoleń rozwijają umiejętności sprawnego posługiwania się wszystkimi narzędziami, dostępnymi w pracy audytora, w tym nowoczesnych systemów IT.

Każdy z programów w ABR z serią modułów szkoleniowych trwa od kilku do kilkunastu dni. Każdy rozbudowany i wspierany jest przez wysokiej jakości rozwiązania e-learningowe z sieci BDO dla różnych grup odbiorców. Jednym słowem, zapewniamy: solidny, praktyczny pakiet „must know” szkoleń dla każdego stanowiska.

Akademię BR urozmaicają webinaria, czyli rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem narzędzi wirtualnych. Dodatkowo prowadzący planują comiesięczne spotkania online, w celu przeprowadzenia analizy konkretnych przypadków i problemów, z którymi miały okazję spotkać się zespoły audytorskie. Nieustanna wymiana doświadczeń i generowanie rozwiązań to dla Ekspertów BDO klucz do sukcesu we współpracy z Klientami.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych ofert pracy w dziale audytu dostępnych na platformie ZostanRewidentem.pl i zachęcamy do aplikowania!< Powrót

copyright 2013 by ZostanRewidentem.pl
Realizacja:
Ta strona korzysta z cookies. Więcej informacji - polityka cookies.OK