27 września 2021

Kalendarz

Zobacz więcej

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
Opinie
 • Damian Majchrzak :

  Polecam

 • Weronika Holc:

  Zmiana formy przeglądania prezentacji na 5 z plusem! Szybko, sprawnie i kompleksowo. Polecam!

 • Anna Kulik :

  Polecam materiały na stronie zostanrewidentem.pl. Mnóstwo pytań i zadań.

 • Wojtek Pawlik:

  Z aplikacji korzystam w tramwaju, a ze strony w pracy. Przydatna strona do korzystania w pracy.

 • Prof. dr hab. Aldona Kamela-Sowińska:

  "zachęcam Państwa do skorzystania z unikalnej oferty edukacyjnej."

Czy BDO finansuje ścieżkę rekrutacyjną na rewidenta?

Do uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta podchodzimy systemowo. Co oznacza, że dla przyszłych biegłych rewidentów przeprowadzamy cykl szkoleń - zazwyczaj w formie weekendowych zjazdów - przygotowujących do egzaminów na biegłego rewidenta. Każda sesja zawiera zagadnienia zgodne ze szczegółowym zakresem tematycznym ustalonym w postępowaniu kwalifikacyjnym na biegłych rewidentów. Prowadzącymi są wybitni, doświadczeni Eksperci. BDO pokrywa koszty zdanych egzaminów w postępowaniu na biegłego rewidenta.

Dla biegłych rewidentów rok rocznie, jako jednostka uprawiona, organizujemy szkolenia obligatoryjne z tematyki i w wymiarze godzinowym ustalonym przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów. Zwyczajowo są to duże wydarzenia szkoleniowe, bo grupa naszych biegłych liczy 30 osób. Nasi renomowani Eksperci audytowi mają okazję wówczas wymieniać się poglądami, doświadczeniami. Chętnie dyskutują na wyjątkowo zaawansowane, złożone tematy. To wszystko pozwala zdobyć wiedzę i doświadczenie. Następnym krokiem jest już praktyka i praca z Klientem.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych ofert pracy w dziale audytu dostępnych na platformie ZostanRewidentem.pl i zachęcamy do aplikowania!< Powrót

copyright 2013 by ZostanRewidentem.pl
Realizacja:
Ta strona korzysta z cookies. Więcej informacji - polityka cookies.OK