27 marca 2023

Kalendarz

Zobacz więcej

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
Opinie
 • Anna Kulik :

  Polecam materiały na stronie zostanrewidentem.pl. Mnóstwo pytań i zadań.

 • Wojtek Pawlik:

  Z aplikacji korzystam w tramwaju, a ze strony w pracy. Przydatna strona do korzystania w pracy.

 • Damian Majchrzak :

  Polecam

 • Weronika Holc:

  Zmiana formy przeglądania prezentacji na 5 z plusem! Szybko, sprawnie i kompleksowo. Polecam!

 • Prof. dr hab. Aldona Kamela-Sowińska:

  "zachęcam Państwa do skorzystania z unikalnej oferty edukacyjnej."

O nas

ZostańRewidentem.pl to jedyna innowacyjna platforma edukacyjna poświęcona kandydatom na biegłego rewidenta. To najnowszy projekt, zawierający bogaty zasób wiedzy z 10 pisemnych egzaminów Polskiej Izby Biegłych Rewidentów oraz nowatorskie technologie wprowadzone na poczet efektywnego funkcjonowania platformy.

Z platformą ZostańRewidentem.pl kandydaci mogą, w pełni i bez dodatkowych narzędzi, przygotować się do egzaminów PIBR. Wdrożone na platformie rozwiązania mobilne sprawiają, że można pogodzić naukę z pracą. Ponadto platforma udostępnia szeroki zakres informacji związanych z zawodem biegłego rewidenta, jego perspektyw rozwoju, firm audytorskich oraz dużej ilości opinii użytkowników. Co więcej, ZostańRewidentem.pl gromadzi najnowsze oferty pracy oraz prezentuje aktualności potencjalnie interesujące kandydatów na biegłego rewidenta.

Bogate i kompleksowe materiały edukacyjne

Materiały edukacyjne oferowane na stronie zostały przygotowane na podstawie zakresu tematycznego opublikowanego na stronie Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Opracowane one zostały, aby w pełni przekazać wymaganą wiedzę oraz nakierować kandydatów do najefektywniejszego sposobu nauki. Materiały edukacyjne na poszczególne egzaminy przygotowane zostały przez specjalistów z danych dziedzin, którzy posiadają oprócz wiedzy teoretycznej również doświadczenie praktyczne. Ponadto wszystkie poruszane w materiałach edukacyjnych obszary wiedzy są na bieżąco weryfikowane oraz aktualizowane w ramach potrzeb. Wszystko to sprawia, że oferowane materiały edukacyjne są najwyższej jakości i w pełni omawiają zagadnienia wymagane przez PIBR.     

Innowacyjna e-usługa na miarę XXI wieku

Najważniejszym elementem strony, a tym samym świadczoną e-usługą jest interaktywny kurs przygotowujący kandydatów na biegłego rewidenta. Daje ona możliwość nauki za pośrednictwem platformy przy użyciu technologii informacyjnych, za pomocą systemów teleinformatycznych w publicznych sieciach telekomunikacyjnych, na indywidualne żądanie usługobiorcy, bez jednoczesnej obecności stron w tej samej lokalizacji. Użytkownik otrzyma narzędzie przy użyciu, którego jest w stanie przygotować się na egzaminy pisemne na biegłego rewidenta. Nauka za pomocą materiałów jes możliwa z wykorzystaniem platformy, a także tabletu oraz smartfona. Wprowadzone aplikacje mobilne umożliwią użytkownikom łatwy dostęp do nauki. Jedynym warunkiem jej rozpoczęcia jest dostęp do Internetu.

copyright 2013 by ZostanRewidentem.pl
Realizacja:
Ta strona korzysta z cookies. Więcej informacji - polityka cookies.OK