27 marca 2023

Kalendarz

Zobacz więcej

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
Opinie
 • Damian Majchrzak :

  Polecam

 • Weronika Holc:

  Zmiana formy przeglądania prezentacji na 5 z plusem! Szybko, sprawnie i kompleksowo. Polecam!

 • Anna Kulik :

  Polecam materiały na stronie zostanrewidentem.pl. Mnóstwo pytań i zadań.

 • Wojtek Pawlik:

  Z aplikacji korzystam w tramwaju, a ze strony w pracy. Przydatna strona do korzystania w pracy.

 • Prof. dr hab. Aldona Kamela-Sowińska:

  "zachęcam Państwa do skorzystania z unikalnej oferty edukacyjnej."

Misja

Misją platformy ZostańRewidentem.pl jest zapewnienie oraz udostępnienie kandydatom na biegłego rewidenta wysokiej jakości zasobów wiedzy na wszystkie pisemne egzaminy Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w sposób interaktywny i mobilny. Udostępnienie innowacyjnej e-usługi ułatwi łączenie pracy zawodowej z nauką oraz wpłynie na efektywniejsze zarządzanie wolnym czasem. Potrzeby jakie kreuje obecnie rynek pracy zmuszają do ciągłego podwyższania kwalifikacji zawodowych przy jednoczesnym zdobywaniu doświadczenia zawodowego. Wyjazdy służbowe oraz praca w  nadgodzinach często uniemożliwiają naukę oraz sprawiają, iż brak czasu zmusza do odkładania zaplanowanej nauki.

ZostańRewidentem.pl dzięki wprowadzeniu mobilnego oraz interaktywnego sposobu pozyskiwania wiedzy zapewnia użytkownikom umiejętne zaspokajanie potrzeb związanych z pozyskiwaniem wiedzy na egzaminy PIBR. Brak potrzeby generowania stosu notatek oraz kserowanych materiałów zmienia dotychczasowy styl nauki na sposób dużo bardziej efektywny z wykorzystaniem elektronicznego papieru, z inteligentnie świadczoną e-usługą przy zastosowaniu najnowszych technologii. Ponadto wysoka jakość materiałów edukacyjnych przygotowanych przez specjalistów z branży powoduje, że żaden egzamin nie stanie na przeszkodzie do osiągnięcia upragnionego statusu biegłego rewidenta.

Współpraca z innowacją daje ogromny potencjał, my już o tym wiemy, odkryj to z nami i zdaj następny egzamin z ZostańRewidentem.pl.      

          

copyright 2013 by ZostanRewidentem.pl
Realizacja:
Ta strona korzysta z cookies. Więcej informacji - polityka cookies.OK